Wysoka porażka Polonii Trzebnica - TrzebnicaInfo.pl

Wysoka porażka Polonii Trzebnica

Przeciwnicy z Dzierżoniowa nie dali szans ekipie z Trzebnicy, która musiała wracać do domu bez żadnej zdobyczy punktowej.
Polonia Trzebnica

3 gole w Pieszycach

W miniony weekend Polonia Trzebnica podejmowała na wyjeździe Lechię Dzierżoniów. Gospodarze tego spotkania są w ciągłej walce o prymat w lidze, dlatego wiadomo było od samego początku, że na GKS czeka bardzo trudna przeprawa.

Jak się okazało, przedmeczowe przypuszczenia okazały się jak najbardziej trafne. Drużyna z Trzebnicy nie była w stanie dotrzymać kroku gospodarzom, co zakończyło się wysoką porażką – 3:0.

Pierwsza połowa była wyrównana. Przy stanie 0:0 mieliśmy sytuację do strzelenia gola, niestety piłka zatrzymała się na słupku. Po tej sytuacji gospodarze wyszli na prowadzenie po naszym błędzie. W drugiej połowie dużo walki, bo na nic innego boisko nie pozwalało. Gospodarze dołożyli 2 gole i niestety wracamy do Trzebnicy bez punktów

Przemysław Stasiak, Polonia Trzebnica, wypowiedź dla klubowych mediów

Po sobotnim meczu Polonia zajmuje 8. miejsce w tabeli dolnośląskiej IV Ligi (grupa wschód) z dorobkiem 15 punktów. Kolejne spotkanie już w tę sobotę na boisku w Trzebnicy. Przeciwnikiem GKSu będzie Bielawianka Bielawa. Start spotkania o godzinie 13:30.