Polonia przegrywa na koniec rundy - TrzebnicaInfo.pl

Polonia przegrywa na koniec rundy

W ostatnim meczu w 2022 roku Polonia musiała uznać wyższość rywali z Wałbrzycha.

3 punkty jadą do Wałbrzycha

W miniony weekend drużyna GKSu rozgrywała zaległe spotkanie w ramach 3. kolejki dolnośląskiej IV Ligi (grupa wschód). Na boisku w trzebnicy odbyło się starcie pomiędzy Polonią Trzebnica a Górnikiem Wałbrzych.

Spotkanie było idealną okazją do tego, by zdobyć jeszcze dodatkowe punkty oraz pożegnać się z fanami na czas przerwy zimowej. Niestety, wraz z otoczką spotkania nie dopisał wynik sportowy. Po 90 minutach piłkarze GKSu musieli uznać wyższość rywali, którzy dwukrotnie pokonywali trzebnickiego golkipera. Sytuacji nie uratowało nawet honorowe trafienie Daniela Łuczaka w doliczonym czasie gry.

Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Na koniec rundy zimowej Polonia zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

Źródło: 90minut