Polonia wygrywa z Sokołem Marcinkowice - TrzebnicaInfo.pl

Polonia wygrywa z Sokołem Marcinkowice

Zawodnicy spotkali się ze sobą 11 listopada. Po zaciętej rywalizacji piłkarze GKSu utrzymali jednobramkowe prowadzenie i zdobyli komplet punktów.

5 bramek w Trzebnicy

W Narodowe Święto Niepodległości 14. kolejki dolnośląskiej IV Ligi. Wśród zaplanowanych meczów znalazło się oczywiście spotkanie Polonii Trzebnica. GKS podejmował u siebie Sokoła Marcinkowice.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego otwarcia ze strony gospodarzy. GKS już w pierwszych 30 minutach wyszedł na prowadzenie 3:0 i wszystko wskazywało na to, że jest przysłowiowo “po meczu”. Do bramki rywali strzelali Grzegorz Rajter (dwie bramki) i Grzegorz Mazurek. Przed końcem pierwszej połowy zawodnikom Sokoła udało się zdobyć honorowe trafienie z rzutu karnego.

Druga połowa przez większość czasu przebiegała pod kontrolą GKSu. Moment grozy nadszedł w końcówce, kiedy to w ostatnich minutach Sokół zdobył bramkę po rzucie wolnym. Ostatecznie, gospodarze nie pozwolili swoim rywalom wyrównać, i mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Z dorobkiem 24 punktów Polonia zajmuje 5. miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie już jutro – GKS spotka się na wyjeździe ze Słowianinem Wolibórz.