Czarna seria Polonii Trzebnica trwa. Drużyna przegrała z Sokołem Marcinkowice - TrzebnicaInfo.pl

Czarna seria Polonii Trzebnica trwa. Drużyna przegrała z Sokołem Marcinkowice

Polonia nadal nie potrafi wygrać meczu w rundzie wiosennej. Trzebniczanie przegrali w starciu z Sokołem Marcinkowice.

Dużo testów, meczów kontrolnych, lecz póki co efektów brak. Tak można skomentować obecną formę trzebnickiej drużyny. Polonia od początku rundy wiosennej czeka na pierwsze zwycięstwo.

Okazja, aby to zmienić przyszła w starciu z Sokołem Marcinkowice. Przed startem meczu przyjezdni zajmowali 14 pozycję w tabeli i na papierze faworytem była drużyna z Trzebnicy.

Rzeczywistość okazała się inna. To Sokół Marcinkowice wygrał na wyjeździe, dzięki czemu zbliżył się do Polonii Trzebnica w ligowej tabeli.

Polonia przegrywa z Sokołem

Starcie zapowiadało się ciekawie od pierwszej minuty. Obydwie drużyny walczyły o zwycięstwo i już w pierwszej połowie zobaczyliśmy dwie bramki.

Przed zmianą stron obydwie drużyny schodziły z murawy z remisowym rezultatem, 1:1. Po przerwie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę.

Jej autorem była jednak ekipa Sokoła Marcinkowice, którzy wygrali to spotkanie i zdobyli cenne trzy punkty w ligowej tabeli. Polonia Trzebnica utrzymała 13 miejsce w tabeli lecz Sokół traci do nich już tylko jeden punkt.

Źródło: media