Polonia dalej na zwycięskiej ścieżce. Trzebniczanie pokonali FC Wrocław Academy! - TrzebnicaInfo.pl

Polonia dalej na zwycięskiej ścieżce. Trzebniczanie pokonali FC Wrocław Academy!

Po emocjonującym meczu Polonia zwyciężyła kolejny sparing przed startem drugiej połowy sezonu. Ich rywalem było FC Wrocław Academy.
Polonia Trzebnica

Polonia Trzebnica kontynuuje przygotowania do drugiej połowy sezonu w Klasie Okręgowej. Drużyna regularnie rozgrywa mecze kontrolne przed wznowieniem rozgrywek.

Tym razem ich rywalem była wrocławska ekipa FC Wrocław Academy. Trzebniczanie rozegrali swoje spotkanie w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław.

Po ostatnim gwizdku sędziego górą byli gracze Polonii.

Udany mecz kontrolny we Wrocławiu

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Po zakończeniu pierwszej połowy starcia kontrolnego na tablicy wyników widniał wynik 1:1

Po zmianie stron trzebniczanie wrzucili wyższy bieg i ostatecznie zwyciężyli w spotkaniu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

Gole dla Polonii strzelali Łuczak oraz Rajter. Ten drugi zanotował dwa trafienia.

Źródło: media