Polonia z kolejną wygraną w sparingu! Trzebniczanie pokonali Orła Pawłowice - TrzebnicaInfo.pl

Polonia z kolejną wygraną w sparingu! Trzebniczanie pokonali Orła Pawłowice

Polonia kontynuuje dobrą serię w przygotowaniach do drugiej części ligowych zmagań. Pokonali Orła Pawłowice.
Polonia Trzebnica

Polonia Trzebnica nadal jest na etapie przygotowań do drugiej połowy sezonu. Już za niecały miesiąc powracają rozgrywki Klasy Okręgowej.

W międzyczasie Polonia cały czas trenuje i rozgrywa mecze kontrolne, aby jak najlepiej wrócić do zmagań i rywalizować o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W ten weekend ich rywalem był Orzeł Pawłowice.

Pewna wygrana z Orłem

Polonia już od samego początku spotkania pokazywała, że jest obecnie w formie. Trzebniczanie po pierwszych 45-ciu minutach prowadzili już 2:0.

Po zmianie stron do głosu doszedł Orzeł, który także znalazł drogę do siatki. To jednak było za mało ponieważ Polonia także w drugiej połowie zdobyła bramkę.

Ostatecznie sparing zakończył się wynikiem 3:1 dla Polonii Trzebnica. Gole dla trzebnickiej formacji strzelali Kątny oraz Tylki.