GKS przegrywa w starciu dwóch Polonii - TrzebnicaInfo.pl

GKS przegrywa w starciu dwóch Polonii

W sobotę na trzebnickim boisku zmierzyły się dwie Polonie - jedna z Trzebnicy, a druga ze Świdnicy. Gospodarzom nie udało się jednak zdobyć w tym meczu choćby punktu i musieli uznać wyższość rywali.
Polonia Trzebnica

Bez punktów w weekend

Drużyna GKSu podejmowała w sobotę drużynę Polonii-Stal Świdnica. Przyjezdni byli drużyną znacznie lepiej punktującą w tym sezonie, co już od dawna zapowiadała trudną przeprawę dla trzebniczan i to pomimo atutu własnego boiska.

Pomimo sporych różnic w tabeli Polonii udało się nawiązać wyrównaną walkę z przeciwnikiem, chociaż po pierwszej połowie przegrywała ona dwoma golami. Sytuacja uległa znacznej poprawie po przerwie, kiedy to Michał Tylki zdobył bramkę kontaktową dla GKSu. Mimo to, trafienie nie wystarczyło do tego aby uratować w tym meczu punkty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Po 14 rozegranych meczach ekipa z Trzebnicy ma na koncie 16 punktów, dzięki czemu zajmuje 11. miejsce w dolnośląskiej IV Lidze (grupa: wschód). Przed przerwą zimową GKS czeka jeszcze zaległe spotkanie z 3. kolejki. Domowy mecz z Górnikiem Wałbrzych rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę, 26 listopada.

Źródło: 90minut