Polonia remisuje w Solnej - TrzebnicaInfo.pl

Polonia remisuje w Solnej

Zespół Sławomira Kołodzieja wywalczył punkt na wyjeździe i to pomimo niekorzystnego wyniku w trakcie meczu.
Piłka nożna

W minioną niedzielę GKS podejmował na wyjeździe ekipę Galakticos Solna. Spotkanie dwóch drużyn z podobnym dorobkiem punktowym zapowiadało wyrównane widowisko, co zresztą faktycznie miało miejsce. Po 90 minutach zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 2:2. Tutaj należy docenić determinację Polonii, którym udało się wywalczyć remis pomimo tego, że Galaticos w pewnym momencie prowadzili już 2:0. Gole na remis zdobyli Grzegorz Rajter oraz Łukasz Kot.

Pierwsza połowa przespana ewidentnie przez nasz zespół, stworzyliśmy tylko jedna sytuację, która powinniśmy wykorzystać, nie udało się przegrywamy 2:0. Druga połowa całkowicie odmieniona, na skutek roszady w składzie gry na dwóch napastników, przynosi to efekt w postaci dwóch bramek

Marcin Mróz, asystent trenera, Facebook

Po tym weekendzie Polonia zajmuje 9. miejsce w tabeli dolnośląskiej IV Ligi (wschód) z dorobkiem 12 punktów. Kolejne spotkanie już w tę środę, kiedy to GKS zmierzy się w ramach Pucharu Polski z drużyną Moto Jelcz Oława. Wyjazdowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:45.

Źródło: 90minut