Zima zaskoczyła Trzebnickich drogowców. Służby przespały weekend - TrzebnicaInfo.pl

Zima zaskoczyła Trzebnickich drogowców. Służby przespały weekend

Jak mawia słynne powiedzenie, zima znowu zaskoczyła drogowców. Na obfite opady śniegu nie były odpowiednio przygotowane miejskie służy porządkowe, przez co poruszanie się po mieście jest utrudnione. Mieszkańcy powinni się do tej sytuacji przyzwyczaić, ponieważ mroźna pogoda utrzyma się do końca tygodnia.
śnieg
fot. pixabay.com

Problemy z dojazdem do pracy w poniedziałek

Opady śniegu trwają w Trzebnicy od minionego weekendu. Jak się okazuje, weekend to za mało czasu, aby zapewnić mieszkańcom odpowiednie warunki do poruszania się po drodze. Niestety, wielu z nich miało dzisiaj rano przykrą niespodzianką wychodząc z domu. Nieodśnieżone i śliskie drogi znacząco utrudniają poruszanie się po mieście, zwłaszcza jeśli trzeba wjechać pod górkę. Wielu kierowców miało problem aby wjechać rano do miasta. O fatalnych warunkach drogowych w mieście oraz po drodze do Wrocławia donoszą mieszkańcy.

Pozdrawiam gorąco tych, którzy stali na wjeździe do Trzebnicy nie mogąc wdrapać się pod górkę i ugrzęźli na śliskiej, nie odśnieżonej drodze

Joajoanna23, Instagram

W Psarach korek na starej piątce, na Kamieńskiego od strony Krzyżanowic też wszystko stoi … 1.5h do mostu trzebnickiego

Komentarz z grupy Trzebnickie Pogaduchy

Jedzie się całkiem dobrze po S5. Druga strona też widzimy jedzie, także polecamy. Za to widzieliśmy, co się dzieje przy wjeździe i wyjeździe z Wrocławia przez starą krajową 5, to nie polecam.

Komentarz z grupy Trzebnickie Pogaduchy

Ciężki poniedziałek? Spokojnie, to dopiero początek tygodnia…

Prognozy pogody nie napawają optymizmem. Jak się okazuje, zimowa atmosfera zostanie z nami przynajmniej do końca tygodnia. Do niedzieli zapowiada się ciągłe opady, a największe z nich mają być w środę oraz czwartek. Temperatura będzie się wahać od -4 do -9 stopni.

>