Wysoka wygrana na wyjeździe. Polonia pokonała Piasta Lutynia - TrzebnicaInfo.pl

Wysoka wygrana na wyjeździe. Polonia pokonała Piasta Lutynia

Trzebniczanie w drugiej połowie wskoczyli na najwyższe obroty i zmiażdżyli swojego przeciwnika.
Polonia Trzebnica
fot. Polonia Trzebnica

W ubiegły weekend Polonia Trzebnica pojechała do Lutyni gdzie zmierzyła się z lokalnym Piastem. Gospodarze przed startem meczu zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli i nie byli faworytem meczu.

Ku zaskoczeniu kibiców pierwsza połowa była dosyć spokojna, a kibice zgromadzeni na trybunach boiska w Lutyni nie zobaczyli ani jednego trafienia.

To zmieniło się po zmianie stron, gdy Polonia weszła na właściwe obroty.

5 goli w drugiej połowie

Trzebniczanie po zmianie stron zaczęli grać na najwyższym poziomie. Już w 53 minucie wynik meczu otworzył Borowski, który potem jeszcze dwukrotnie ukłuł rywala.

Zobacz też: Kolejna wygrana z rzędu! Polonia wygrywa na wyjeździe

Napastnik znalazł drogę do siatki w 65 i 80 minucie, a to nie był koniec popisów trzebnickiej drużyny. W 85 minucie czwartego gola zdobył Łuczak.

Ten sam zawodnik ustalił również wynik spotkania tuż przed doliczonym czasem gry, bo w 87 minucie. Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni na tablicy widniał wynik 0:5.

Więcej z TrzebnicaInfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *