10-lecie Złotej Jesieni - TrzebnicaInfo.pl

10-lecie Złotej Jesieni

Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów "Złota Jesień" świętowało w minioną sobotę kolejny jubileusz swojej działalności. W ceremonii nie zabrakło podarków od lokalnego samorządu oraz starostwa powiatowego.
Złota Jesień
fot. Stowarzyszenie “Złota Jesień”

Stowarzyszenie “Złota Jesień” już 10 lat działa na terenie Żmigrodu. Aktywiści działają na rzecz emerytów, rencistów oraz inwalidów, prowadząc wiele szkoleń, wyjazdów oraz zbiórek żywności.

Nasze stowarzyszenie powstało z chęci niesienia pomocy. Zaczynaliśmy od 27 osób, dziś jest nas zdecydowanie więcej. Przez nasze ręce przetoczyło się wiele ton żywności, organizujemy szkolenia i wyjazdy. Lubimy pomagać, jesteśmy bardzo aktywni i współpracujemy ze wszystkimi, którzy mają na to ochotę. Przez lata współpracy zdobyliśmy wielu przyjaciół, którym chciałbym dziś podziękować.

Adam Nowak, prezes Złotej Jesieni, zmigrod.com.pl

Podczas ceremonii wręczano kwiaty oraz dziękowano wielu współpracownikom za lata wspólnych działań. Stowarzyszenie otrzymało też upominki od lokalnych polityków – tort od Małgorzaty Matusiak, starosty powiatu trzebnickiego oraz prezent od burmistrza Żmigrodu, Roberta Lewandowskiego.

>