Grad bramek w Trzebnicy. Polonia przegrywa na swoim boisku - TrzebnicaInfo.pl

Grad bramek w Trzebnicy. Polonia przegrywa na swoim boisku

Polonia dalej nie potrafi zwyciężyć w rundzie wiosennej. Tym razem katem trzebnickiej formacji była Foto-Higiena Gać.

Kiepska seria niestety nadal trwa. Nawet atut własnego boiska nie pomógł Polonii Trzebnica w starciu z Foto-Higiena Gać. Trzebniczanie zaliczyli kolejną porażkę.

Kibice zgromadzeni na stadionie mogli zobaczyć całe multum bramek, bo padło ich aż 6. Już po pierwszej połowie, bramkarze trzykrotnie musieli wyciągać piłkę z siatki.

6 bramek w Trzebnicy

Po pierwszych 45 minutach, goście z Gaci prowadzili wynikiem 2:1. Strzelcem bramki dla Polonii Trzebnica był najlepszy zawodnik trzebniczan w tym meczu – Grzegorz Rajter.

W drugiej połowie podopieczni trenera Sławomira Kołodzieja chcieli odwrócić losy spotkania. Goście byli jednak zbyt mocni i ponownie to oni okazali się lepsi w drugiej odsłonie. Gracze z Gaci zdobyli kolejne dwie bramki, a dla Polonii drugiego gola strzelił ponownie Grzegorz Rajter.

Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 2:4 i sprawił, że Polonia dalej zajmuje bardzo niskie, 14 miejsce w tabeli. Okazja do poprawy nadejdzie już w ten weekend. 8 kwietnia Polonia pojedzie do Oławy, aby tam zmierzyć się z lokalnym Moto Jelczem Oława.

Źródło: media