Otwarte spotkanie posłów Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami Trzebnicy - TrzebnicaInfo.pl

Otwarte spotkanie posłów Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami Trzebnicy

Trwa cykl spotkań w ramach akcji “Kierunek: Przyszłość!”, organizowanej przez Koalicję Obywatelską. W najbliższy poniedziałek (12 lipca) parlamentarzyści KO spotkają się z mieszkańcami Trzebnicy o godz. 17.00 przy Stawach Trzebnickich (ul. Leśna 2). Wstęp otwarty.
Kierunek Przyszłość, fot. Platforma Obywatelska

Kierunek Przyszłość w Trzebnicy

Dyskusja nad czterema punktami programowymi, czyli ochrona zdrowia, wsparcie dla przedsiębiorców, polityka senioralna oraz klimat i ochrona środowiska. To główny cel akcji “Kierunek: Przyszłość!” organizowanej przez Koalicję Obywatelską w całej Polsce. Parlamentarzyści KO spotykają się z mieszkańcami, aby porozmawiać o pomysłach na budowanie nowoczesnej Polski.

W spotkaniach wezmą udział m.in.: Paweł Kowal, Katarzyna Lubnauer, Joanna Fabisiak czy Michał Jaros oraz lokalni samorządowcy a wśród nich m. in. Grzegorz Terebun Wicestarosta Trzebnicki i Igor Bandrowicz burmistrz Prusic .

Zapraszamy w poniedziałek 12 lipca br. o godz. 17, gdzie przy Stawach Trzebnickich na ul. Leśna 2 w ramach akcji…

Posted by Platforma Obywatelska Powiat Trzebnicki on Friday, July 9, 2021

W poniedziałek (12 lipca) na godz. 17.00 przy Stawach Trzebnickich (ul. Leśna 2) do Trzebnicy przyjadą posłanki i posłowie KO. Wstęp na spotkanie jest otwarty, każdy z zainteresowanych może wziąć udział w dyskusji. Organizatorzy mają również plan awaryjny w przypadku, gdy w czasie spotkania miałoby zacząć padać, zostanie ono przeniesione do Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy przy ul. Leśnej 1.

Przed nami bardzo konkretne zadanie: zbudować sprawiedliwe i nowoczesne państwo, patrzące w przyszłość. Takie, w którym…

Posted by Michał Jaros on Saturday, July 10, 2021

Weź udział w dyskusji nad czterema filarami – ochrona zdrowia, polityka senioralna, klimat i ochrona środowiska oraz wsparcie dla przedsiębiorców. Będą samorządowcy i parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej. Wspólnie budujmy Polskę, patrzącą w przyszłość. – pisze Michał Jaros, poseł KO.

Kierunek: przyszłość na dolnym śląsku

Jak donosi portal DolnySlaskInfo.pl spotkania odbędą się na terenie całego województwa dolnośląskiego m.in. w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Legnicy, Głogowie, Dzierżoniowie, Bielawie, Obornikach Śląskich i Kłodzku.

Nowe otwarcie w Platformie Obywatelskiej

W PO widać wyraźną zmianę nastawienia oraz motywację po powrocie Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego. Dotychczas zajmująca trzecie miejsce w sondażach, za PiS i Polską 2050 Szymona Hołowni, PO zaczęła odzyskiwać poparcie społeczne. Choć akcja “Kierunek: Przyszłość!” została zaplanowana przed zmianami w kierownictwie PO, to dynamika całego wydarzenia nabrała rozpędu dopiero teraz. Akcja ma być jednym z elementów ofensywy programowej PO w okresie wakacji.

>