Polonia żegna się z Pucharem Polski - TrzebnicaInfo.pl

Polonia żegna się z Pucharem Polski

Ekipa z Trzebnicy udała się na wyjazd do Oławy, gdzie nie udało im się pokonać lokalnego Moto Jelcza. GKS musi pożegnać się z tymi rozgrywkami.
Polonia Trzebnica Puchar Polski

Porażka w Oławie

W środę miały miejsce mecze 1/4 okręgowego Pucharu Polski. Wśród ekip które walczyły o miejsce w półfinale znalazła się też Polonia Trzebnica. Zespół GKSu jak na razie nienagannie radził sobie w rozgrywkach, pokonując w poprzednich rundach Bresnę Brzeźno czy WKS Wierzbice.

Niestety, szczęście trzebniczan skończyło się w tę środę. Gospodarze wczorajszego spotkania, Moto Jelcz Oława byli znacznie skuteczniejsi na boisku i pokonali bramkarza GKSu dwa razy. Przyjezdni nie byli w stanie zdobyć nawet honorowego trafienia i po 90 minutach musieli zejść z boiska przy wyniku 2:0 dla oławian.

Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu wbrew pozorom nie był zły. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji ale nie potrafiliśmy ich zamienić na gole. Gospodarze okazali się skuteczniejsi pod naszą bramką i niestety nasza przygoda z Pucharem Polski dobiega końca.

Krystian Jajko dla klubowej strony

Drużyna z Trzebnicy wróci do walki o ligowe punkty już w tę sobotę. Polonia zmierzy się u siebie z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. Start meczu o godzinie 15:00.