Polonia wygrywa w Strzegomiu - TrzebnicaInfo.pl

Polonia wygrywa w Strzegomiu

Zawodnicy GKSu odpłacili się kibicom za zeszłotygodniowy blamaż w meczu z Lechią Dzierżoniów. Tym razem piłkarze trafili trzy razy w meczu z AKSem Strzegom i wrócili do domu jako zwycięzcy.
Polonia Trzebnica

Trzy punkty jadą do Trzebnicy

Wyjazdowe spotkanie w Strzegomiu odbyło się w miniony weekend. Piłkarze Polonii bez problemu odnaleźli się na boisku rywali co było widać w ich grze. Już do przerwy Trzebniczanie prowadzili 0:2 i wydawało się, że wynik jest już bezpieczny. W drugiej połowie co prawda Strzegomianie zdobyli bramkę honorową, ale kolejne trafienie GKSu ostatecznie nie pozwoliło im zbliżyć się do rywali.

Gole dla Polonii zdobyli Grzegorz Rajter (2 razy) oraz Kamil Szczygieł. Po 6. kolejkach GKS utrzymuje się na 4. miejscu dolnośląskiej IV Ligi z dorobkiem 12 punktów.

Kolejne spotkanie z udziałem Polonii już 25 września, kiedy to Trzebniczanie podejmą u siebie Moto Jelcz Oławę.