Polonia Trzebnica wygrywa w ostatnim sparingu. Ich rywalem był LKS Błysk Kuźniczysko - TrzebnicaInfo.pl

Polonia Trzebnica wygrywa w ostatnim sparingu. Ich rywalem był LKS Błysk Kuźniczysko

To był ostatni mecz kontrolny, przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Polonia Trzebnica pokonała LKS Błysk Kuźniczysko.

Polonia Trzebnica zakończyła przygotowania do rozpoczęcia wiosennej rundy rozgrywek w IV Lidze dolnośląskiej (gr. wschód). Zespół nie próżnował i w trakcie przerwy rozegrał kilka sparingów, których celem było przetestowanie nowych graczy.

Oprócz tego testowano nową taktykę i ogólną formę piłkarzy. W zeszły piątek zespół rozegrał ostatnie kontrolne spotkanie, które zakończyło się wygraną trzebnickiego klubu.

Wygrana 4:3 z LKS-em

Trzebnicka formacja pokonała LKS Błysk Kuźniczysko. Drużyna ta, na co dzień występuje w rozgrywkach klasy okręgowej. Ostatecznie uległa ona trzebniczanom, wynikiem 4:3.

Bramki dla Polonii strzelali Kamil Szczygieł, Daniel Łuczak, a także dwóch zawodników testowanych. W najbliższym czasie klub ma podjąć decyzję odnośnie przyszłości testowanych graczy.

Pierwsze spotkanie po przerwie, Polonia Trzebnica rozegra w ten piątek, 4 marca. Ich rywalem będzie dziewiąta drużyna ligi – Piast Nowa Ruda