Polonia remisuje u siebie - TrzebnicaInfo.pl

Polonia remisuje u siebie

Piłkarze trzebnickiego klubu podejmowali na własnym boisku drużynę AKS Strzegom. Gospodarze prowadzili aż do samego końca, dopóki feralny błąd w obronie nie zaowocował bramką wyrównującą.
Polonia Trzebnica

Utrata punktów w końcówce

Spotkanie miało miejsce w miniony weekend – to właśnie wtedy drużyna Polonii podejmowała u siebie AKS Strzegom. Trzebniczanom udało się w pierwszej części spotkania wykreować kilka sytuacji bramkowych, jednak wynik udało się ustalić dopiero w 65 minucie, kiedy to bramkarza rywali pokonał Grzegorz Rajter.

Wszystko wskazywało na to, że gospodarzom uda się “dowieźć” wynik do końca. Na ich nieszczęście, po akcji w doliczonej minucie piłkarze ze Strzegomia zdobyli bramkę wyrównującą, a gracze Polonii musieli obejść się smakiem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Po 21. kolejkach GKS zajmuje 5. miejsce w tabeli. Szansa na poprawę rezultatu już w najbliższą sobotę, kiedy to Polonia zmierzy się na wyjeździe z zespołem Moto Jelcz Oława.